پروژه و کارآموزی

 

دانلود قالب های پروژه و کارآموزی به همراه فونت های مورد نیاز (کلیک کنید)

دانشجویان گرامی،

خواهشمند است موارد ذیل را در رابطه با پروژه و یا کارآموزی مورد توجه قرار دهید:

 1. دانشجویان باید برای تهیه مستند پروژه و کارآموزی و کارورزی با اصول شیوه ارائه مطالب آشنا باشند. در صورتی که هنوز با این اصول آشنا نیستید میتوانید به کتاب “شیوه ارائه مطالب – روحانی رانکوهی” مراجعه فرمایید. پس از آشنایی با این اصول، فرمت تهیه مستند پروژه و کارآموزی و کارورزی را از انتهای همین صفحه دانلود نمایید و آنرا در تهیه مستند خود لحاظ فرمایید.
 2. حداقل صفحات کارآموزی و کارورزی ۵۰ صفحه و حداقل صفحات پروژه ۶۰ صفحه می‌باشد. این تعداد صفحات بدون احتساب تصاویری از صفحات برنامه تولید شده و یا source code برنامه می‌باشد.
 3. مستند پروژه و کارآموزی باید به صورت Ebook تهیه شود یعنی فایل word و فایل pdf آن به همراه سایر بخشهای مرتبط با کار در CD به استاد تحویل داده شود.
 4. لیست مراجع برای مستند پروژه الزامی و برای مستند کارآموزی اختیاری است.
 5. آخرین فرصت تحویل پروژه و کارآموزی برای دانشجویانی که پروژه و کارآموزی خود را در ترم تابستان اخذ نموده اند حداکثر تا تاریخ اول دی ماه (استاد درس حداکثر تا آخر بهمن ماه نمرات را تحویل امتحانات خواهد داد) و برای دانشجویانی که پروژه و کارآموزی خود را در ترم ترم اول اخذ نموده اند حداکثر تا تاریخ اول بهمن ماه میباشد (استاد درس حداکثر تا آخر بهمن ماه نمرات را تحویل امتحانات خواهد داد) و دانشجویانی که پروژه و کارآموزی خود را ترم دوم اخذ نموده اند حداکثر تا تاریخ اول شهریور فرصت دارند (استاد درس حداکثر تا آخر شهریور نمرات را تحویل امتحانات خواهد داد).
  تذکر به دانشجویان: در صورت عدم مراجعه دانشجو در مهلت تعیین شده، پروژه و کارآموزی بصورت ناتمام رد خواهد شد و دانشجو باید آن را مجدداٌ در ترم بعدی اخذ نماید.
 6. موضوع پروژه یا کارآموزی باید حتماٌ مرتبط با رشته دانشجو و در راستای یکی از موارد تحقیق، طراحی یا تولید در زمینه‌های نرم‌افزار یا مرتبط با نرم‌افزار باشد.
 7. موضوع پروژه توسط استاد راهنما به دانشجویان ارائه میشود و یا دانشجو می‌تواند موضوعی را با تأیید استاد راهنما شروع و به انجام برساند.
 8. برای درس پروژه فرم اخذ پروژه بایستی توسط دانشجو تکمیل شده و به امضای استاد راهنما برسد. این فرم نزد استاد راهنما نگهداری می گردد و از لحظه تحویل این فرم به استاد راهنما عملاً پروژه شروع خواهد شد.
 9. محل کارآموزی دانشجو لازم نیست یک شرکت کامپیوتری باشد، بلکه میتواند شرکتی غیر کامپیوتری بوده و دانشجو در بخش سایت کامپیوتری یا انفورماتیک شرکت در زمینه تخصصی و مرتبط با رشته خود فعالیت نماید. دانشجو باید با هماهنگی سرپرست کارآموزی (از طرف شرکت تعیین می شود) و استاد راهنما (از طرف دانشگاه) موضوع کارآموزی خود را تعیین و آنرا به انجام برساند.

 

 

 

 

گزارش تخلف
بعدی